20 Mayıs 2014 Salı

DEĞER VERMEK Mİ DERSİN ? VAZGEÇMEK Mİ ?

Her insan bazen şaşar kendi sınırlarını aşar demiş Fettah Can..Sınırlarımı aştığım bir günden merhaba a  dostlar ,
Konuya yine duygusal yönden sitem ederek başlamak yerine mantıken davranmaya karar verdiğim bir gün .
Dışarıda hava oldukça güzel kuşlar cıvıl cıvıl , tomurcuklar çiçekler açmış , ağarlar yeşillenmiş meyveler çıkmaya başlamış. Ah İstanbul senden kaçmam için hiçbir neden yokken içimde ki buradan gitme isteği nedir ki ?
Ben biliyorum ya bana kalsın.. Demişken rutin geçen herhangi bir günden aldığım mühim kararlardan bahsetmek isterim. Konunun kendisi ta başlıktadır efendim. Çok özel ve kişiden kişiye göre değişen göreceli iki kavram .


( Every person will wonder sometimes exceed their limits .. Limit Exceeded I Can Fattah said hello in a day folks,
Subject again to start by my emotional rather than logical one day I decided to act.
The weather outside is quite nice, the birds are chirping, buds bloomed, flourished agar and fruits have begun to emerge. Oh, no reason to run away from you in Istanbul in me a desire to go from here, what's that?
Keep me either .. Speaking of which I know the routine any day that I would like to mention the important decisions. T is the title of the subject itself, sir. And a very special person to person based on two concepts are changing relative. )
    Her insan kendi kaderini kendisi belirler. Ektiğini biçer ( ziraatçı ruhum : )) Değer vermek aslında benim için çok güzel bir duygu ama bunu karşıdaki kişiden göremeyince bütün şehvetim bitiyor. Bunun için çabalıyorum evet bu da güzel ama yine sonuç göremeyince insanın bir dur hayırdır bilader diyesi geliyor hani...Vesselam bundan böyle herkes hakkettiği kadarını yaşar ...( off çok sert :):))) Mesaj gitmiştir umarım hahahah
Keyifli bir gün dilerim efenim..Esen Kalın..

( Each person determines his own destiny. That additional harvester (agronomist my soul:)) Valuing actually a very nice feeling for me to see any of the other person, but I'm running out of all lust. To do this, I'm trying yes, it is also nice but again, the result see any man's stand is' no bro he is coming you know ... Vesselam hereinafter everyone deserved as you will ... (off too hard :) :))) message is gone hopefully hahahaha
An enjoyable day'm sorry, sir ... Nice thick .. )


2 yorum:

  1. Ziraatçi ruhunuza selam olsun :)
    Kapak resmi günün anlam ve önemi için çok yerinde olmuş.tebrikler:)

    YanıtlaSil
  2. Okuyan rapunzel sana da selam olsun .. Teşekkürler ve saygılarımı iletirim..:))

    YanıtlaSil